מפגש אינטימי

סיפור ארוטי , סקס , סקס אסקורט , שירות אינטימי בישראל , שירותי סקס , שרותים אינטימיים מקצועים

מפגש אינטימי

האצבע נוחת על הצלצול, רגע, נשמעו צעדים מאחורי הדלת, אז אני שומע את המפתח. הידיים שלה נסגרים על הצוואר לי. "רוצה לאכול?" – היא שואלת אותי בלחש, למרות שאנחנו לבד בבית. השאלה היא מיותר, היא יודעת שאני אף פעם לאוכל לפני סקס. אני מלטף  את הגב ואת התחת שלה. כרגיל היא לא לובשת לבני נשים. אני מנשק את הצוואר שלה. זה תמיד מדגדג לה והיא משחררת אותי. אני מנצל את זה, תופס את השכיות והולך לכיוון המקרר. בקבוק בירה אחד אני משאיר בחוץ אחרות נכנסות למקפיא. דברים אחרים היא מכניסה בעצמה לאן שהיא חושבת לנכון. "עייף?", "קצת". היא נותנת לי מעפרה ומצית. לגימה ראשונה. היא מתיישבת על הברכיים שלי ומדליקה סיגריה. אנחנו שוטים בירה מבקבוק אחד, מעבירים אחד לשניה. היא משחקת עם השיער שלי. "התגעגעתי!". הידיים שלה נסגרים עוד יותר הצוואר. "רק על החניקי אותי" – היא יכולה בקלות. בחורה מאוד ספורטיבית.

"מגבת ירוקה זה בשבילך". זרמים של מים שוטפים ממני את כל העייפות אחרי יום ארוך. כמה דקות אחרי זה הדלת נפתחת והיא נכנסת. היא מורידה את החלוק ונכנסת איתי מתחת למים. צעקה – "קר קר קר!!" היא מתחילה לשנות את המים. זה נותן לי אפשרות להסתכל על הגוף שלה ויש על מה להסתכל. היא לקוחת סבון ומתחילה למרוח אותו לתוך הגוף שלי. אני עושה את אותו הדבר. כמה דקות אחרי זה כבר קשה לי לשלוט על עצמי. אז אנחנו מתחילים לשטוף את סבון מהגופות שלנו. היא מתחילה לנשק אותי, אני עוצר אותה. יש לי תוכניות אחרות להיום. "מה את אומרת, למיטה?" "כן…."

רעש של סדינים, היא מדליקה טלוויזיה ומגבירה את הקול. מה לעשות,שכנים…. אני מתחיל ללטף ולנשק את הגוף שלה. את טוסיק העגול שלה. מנשק ומלקק את הפטמות.  אני מתחיל לרדת למטה ודי מהר הלשון שלי מגיעה אל בטן שלה. הרגליים שלה נוחתות על הכתפיים. ירכיים שלה עטפו את הראש שלי ולא יכולתי לא לנשק אותם. ואז סוף סוף נשיקה ראשונה על החור שלה. ליקוק עדין ראשון ואז הלשון מתחיל לעבוד בתנועות סיבוביות, אבל אחרי זמן מאוד קצר היא רוצה יותר.

אני הופך אותה על הבטן, היא מרימה את התחת שלה למעלה ואז גם פותחת אותו עם הידיים שלה. המראה שנפתח מול הפנים שלי מהפנט. אני מכניס את הלשון שלי חזרה לחור שלה, אז במקום הלשון שתי אצבעות נכנסות לחור שלה והלשון עובר לחור שני. בהתחלה מספר ליקוקים ואז הוא מנסה לחדור פנימה. היא מרגישה את זה ורוצה את זה, השרירים שלה משתחררות וקצה הלשון חודר פנימה.

כמה דקות אחרי זה הסבלנות שלי נגמרת ואני מחדיר את הזין במקום האצבעות. האצבעות עוברות לחור השני ורגע אחרי זה אצבע שלם כבר בתוך התחת שלה. אני מרגיש אם האצבע את התנועות של הזין. אז היא מתחילה לצרוח, כל הגוף שלה רועד ואז עם צעקה "זהו" היא נופלת על הבטן. אני נשכב לידה ומתחיל ללטף אותה, על השיער, גב, טוסיק. היא חוזרת לעצמה אחרי מספר רגעים. היא יורדת למטה, עד שהפה שלה לא מוצא את הזין שלי. היא תופסת אותו עם השפתיים ומתחילה תנועות למעלה למטה…אחרי כל מה שקרה לא לקוח לי יותר מדי זמן כדי לגרום לה לבלוע את השפיך שלי.

כמה דקות אנחנו שוכבים בלי לזוז, ההרגשה כאילו העולם כולו קפא והזמן נעצר. אבל אז אחרי תקופה קצרה הידיים והפה שלה שוב התחילו את העבודה ורגע אחרי זה הזין שלי שוב עומד. היא יודעת מה יהיה עכשיו לך היא מוציאה חומר סיכה ומתחילה למרוח על הזין שלי.  אני משכיב אותה על הגב, שם כרית מתחת לטוסיק שלה. היא מרימה את הרגליים ומצמידה אותם אל השדיים שלה. אני מורח קצת חומר על האצבע ומכניס לתוך התחת שלה. אחרי מספר תנועות עדינות החור משתחרר. היד משחקת עם הכוס שלה. זה הזמן, אני מצמיד את הראש לחור שלה ומחדיר אותו באיטיות. אחרי שה ראש בפנים, אני עוצר לרגע כדי לתת לה להתרגל. היא מתרגלת ואני מתחיל לזיין אותה. אני מזיין אותה יותר ויותר מהר עם כל רגע ואז התנועות מתחילות להיות חזקות….עוד תנועה ועוד תנועה ואני גומר….

מקלחת….

סיגריה….

אפשר לאכול….

Tags: