טיפים לסקס אנאלי טוב יותר

סקס אסקורט , שירותי סקס , שרותי סקס המומלצים בישראל

טיפים לסקס אנאלי טוב יותר

האינטרנט מלא בכתבות ומאמרים על היתרונות והחסרונות של סקס אנאלי. עקב כך, אנשים רבים נשארים מבולבלים וחוששים לנסות מין מסוג זה. קודם כל, חשוב להבין כי לא כל הכתבות הנן נכונות ולפני שאתם מאמינים לדברים שרשומים בכתבה, חשוב לבדוק את הנושא ולחקור האם מדובר על מקור מידע אמין. אם בדקתם את הנושא ושקלתם את כל הבעד ונגד, ובכל זאת החלטתם לנסות סקס אנאלי, מאמר זה בשבילכם.

3 טיפים למין אנאלי טוב יותר

כמו כל דבר, גם מין אנאלי יכול לגרום לבעיות וסיבוכים, אך הדבר קורה רק במצבים בהם אחד מבני הזוג לא שומר על כללים בסיסיים. להלן 3 טיפים שאם תדאגו ליישם אותם, מין אנאלי יהפוך להיות דבר בטוח ולא יהיה לכם צורך לחשוש מפני בעיות בריאותיות של אף אחד מבני הזוג.

  1. קונדום – הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא שימוש בקונדום. מאמרים רבים שמספרים על גברים שנדבקו במחלות שונות לאחר שניסו מין אנאלי, עשו זאת ללא קונדום. פי הטבעת הוא מקום מלא בחיידקים ואם אין לכם רצון להידבק באף מחלה, חשוב להשתמש באמצעי מניעה.
  2. חומר סיכה – פי הטבעת הוא אזור הדוק מאוד, הרבה יותר מפות ועל מנת לא לגרום נזק לבחורה, עליכם להשתמש בחומר סיכה שנועד במיוחד בשביל מין אנאלי. כך חור פי הטבעת מתרחב בעדינות ולאחר מספר ניסיונות כבר תוכלו לקיים יחסי מין מלאים.
  3. נערות ליווי – ישנם גברים רבים אשר מפחדים לנסות סקס אנאלי בפעם הראשונה עם בת הזוג שלהם. במקרה זה, אנו ממליצים לעשות זאת בפעם הראשונה עם נערת ליווי, לצבור ניסיון, לקבל טיפים שונים ולאחר מכן לעשות את אותו הדבר עם בת הזוג. שיהיה המון בהצלחה! 🙂
Tags: