חדירה כפולה

נערות יצאניות , סיפור ארוטי , סקס , שרותי בילוי בהזמנה בישראל , שרותיליווי

חדירה כפולה

התעוררתי בגלל הרגשה נעימה בין הרגליים. החברה שלי ליקק את הזין העומד שלי. הלשון שלה טייל  לכל האורך מהקצה ועד הביצים. ברגע שהיא הייתה עולה למעלה היא הייתה בולעת אותו. כל פעם היא הייתה בועלת יותר ויותר עמוק. עד שהאף שלה לא נתקע בבטן שלי. האצבעות שלה שיחקו עם הביצים ויד שניה עזרה לפה לענג אותי. אם הזמן היא הגבירה את המהירות וכבר לא הוציאה את הזין מהפה. היא הייתה מתנפלת על הזין בעוצמה וגם כאשר היא הייתה עושה הפסקות קצרות להחזיר את הנשימה, היא הייתה נותנת לעצמה סטירות עם הזין על הפנים. החיוך הסוטה שלה היה אומר הכל. 
אז היא הסתובבה אליי עם התחת, התיישבה מעל הזין. תפסה אותו עם היד וכיוונה לתוך נחור שלה. גניחה קצרה ותנועה אחד והיא כבר יושבת על הזין שלי. הרגשתי איך המיצים שלה נוזלים על הביצים. הירכיים היפים שלה התחילו לזוז קדימה ואחורה בתנועות אלגנטיות. היא זרקה את הראש אחורה, תפסה את השדיים שלה עם יד ועם יש שניה היא שיחה עם הדגדגן. החדר התמלאה בגניחות שלה. שכבתי בשקט והמתנתי עד שהיא תגמור. זה היה מאוד מהנה להסתכל על הגוף הסקסי שלה עם תחת עגול וקשוח.  
לא שמתי לב איך הידיים של התחיל למחוץ את התחת שלה. פתחתי אותה לצדדים, ליקקתי אצבע והתחלתי לעסות את פי הטבעת שלה. הגניחות שלה התגברו וגם הקצב שלה הגביר. התחלתי לדחוף את אצבע בפנים, אבל למרות שהיא היא ניסתה להשתחרר הוא לא הצליח להיכנס. אז הוצאתי חומר סיכה ממגירה ושוב פעם לחצתי את האצבע בפנים. המצב השתנה לגמרי והאצבע נכנס בקלות רבה.. זה היה הרגע שהיא התחילה לגמור. עוד רגע והיא נפלה עליי בלי כוחות. 
בלי להמתין עד שהיא תחזור לעצמה הפכת אותה על הבטן. נעמדתי מאחוריה וכיוונתי לתחת שלה. הראש נכנס באיטיות לתוך החור שלה, אני ממשיך לדחוף והזין נכנס עד הסוף לתוך החור הצר שלה. אני מתחיל לזיין אותה  באיטיות, מנסה שהזין לא יברח מהחור. היא כל כך טובה שאני לא רוצה לסיים. אני נותן לה סטירות קלות על הדרך. 
היא חזרה לעצמה והתחילה לעשות תנועות חוזרות. אני מעמיד אותה על ארבע ואז תופס את השיער שלה ומתחיל לזיין אותה בכל הכוח. אני נהנה מכל רגע של זה, משנה את הקצב כל פעם. היא במקביל משחק עם הכוס שלה, לפעמים היא מכניסה אצבעות.

"אני רוצה בשני החורים שלי, אני רוצה שתזיין אותי בשניהם בו זמנית" -היא לוחשת לי
בלי לחשוב פעמיים אני מוציא את הזין ומכניס אותו לכוס. "כן" – היא צורחת. אחרי זה שוב פעם מכניס לתחת. אני מזיין אותה כהה בלי סוף. היא לא מפסיקה לצרוח, היא רוצה שאני אזיין אותה עוד יותר חזק. זה מגניב, אבל לא נוח במיוחד. אני בוחר את החור הצר יותר. מזיין אותה בכל הכוח ומרגיש שאני הולך לגמור. כמה רגעים ואני ממלא את החור שלה בזרע. 
אני נופל על המיטה בלי כוחות. דקה אחרי זה אני מכריח את עצמי לקום למטבח. אני מביא משם מים לשנינו. היא מסתכלת עלי מאושרת
-"זה היה סקס מענג מאוד, אבל רוצה בשני החורים בו זמנית" 
כנראה נצטרך להזמין חבר למפגש אינטימי הבא שלנו.

Tags: