ג'ינג'ית משגעת

סיפור ארוטי , סקס

ג'ינג'ית משגעת

אני טיילתה על חוף ריק. הראש שלי היה ריק לגמרי, לא חשבתי על כלום באותו הרגע – לא על זה שחברה שלי זרקה אותי, לא על זה שנשארתי לבד, לא על הבעיות בעבודה. היה לי טוב. רוח קרירה הייתה נכנסת מתחת לחולצה שלי. בחרתי את החוף הזה לא סתם. בדרך כלל המקום הזה ריק מאנשים. הרבה לא יודעים על קיומו, חלק לא אוהבים חוסר מתקנים במקום.

בכל מקרה החוף הזה לא ידע מסיבות רועשות. אולי זוגות שחיפשו להתבודד, מקסימום. ישבתי על החול עם רגליים במים ונהניתי משקיעה. בשנים האחרונות לא יצא לי הרבה להנות מיופי כזה. גלים שטפו את הרגליים שלי ואפילו שמעתי שירה של ציפורים במרחק. נשכבתי על החול עם הגב וסגרתי את העיניים דמיינתי….לא בדיוק דמיינתי, יותר הרגשתי עם כל הגוף בחורה. בחורה עדינה, עם שיער אדום, ג'ינג'י בוער, היא חייכה לי. בחיים לא אהבתי בנות ג'ינג'יות, אבל הבחורה הזאת פשוט נכנסה לי לראש עמוק מאוד.

פתחתי את העיניים ולא האמנתי למה שאני רואה. ישר מולי עמדה בחורה שעכשיו ראיתי בפנטזיה שלי. לא ידעתי איך להגיב, היא ראתה שאני מופתע והתחילה לצחוק. רצה, ראש בוער, בשמלת קיץ קלה – כל זה גרם לי להשתגע. על הבליטה במכנס שלי היה אפשר להבין עד כמה התרגשתי. התרוממתי כדי לראות אותה טוב יותר. היא ירדה לידי על החול עם חיוך מקסים. העבירה עם היד על השיער שלי ואז האצבעות העדינות שלה התחילו לפתוח את הכפתורים על החולצה שלי. התפוצצתי מתשוקה ופשוט קרעתי את החולה שלי.

-"למה ככה? אל תמהר, אנחנו נספיק הכל" – היא אמרה לי.

תפסתי אותה והושבתי על הברכיים, היא ישר חיבקה אותי. הורדתי את השמלה שלה בתנועה אחד והתנפלתי על השדיים שלה.

-"מתוק" – הוציאה בגניחה הג'ינג'ית החמה הזאת.

שדיים, צוואר…זזתי לכיוון השפתיים שלה שמשכו אותי כמו מגנט החזק בעולם. סוף סוף התחלנו להתנשק, התנשקנו עד שהיא לא עצרה ולא לחשה לי לאוזן:- "קח אותי כבר"

היא לא הייתה צריכה לבקש פעמיים. השכבתי אותה על החול, הורדתי את המכנס שלי עם התחתונים. שנינו היינו ערומים, על החוף, תחת השמש השוקעת. ליטפתי את הגוף שלה- שפתיים, צוואר, אוזניים. ירדתי למטה -שדיים, בטן . אז סוף סוף הגעתי למקום הקסום של כל אשה. נגעתי בעדינות על הכוס שלה, היא הגיבה בגניחה חזקה. זה חרמן אותי עוד יותר, התחלתי לענג אותה עם הלשון שלי.

-"מתוק שלי, כל כך טוב. בוא אלי, תכניס לי!" – היא התחילה לדרוש ממני.

הכנסתי את הזין שלי בעדינו. הנשימה שלה התחילה להיות עמוקה והיא נשכה את השפתיים שלה. הגברתי את הקצב שלי, עם הידיים שיחקתי עם השדיים שלה. זיינתי אותה בלי לשים לב מה קורה מסביב.

-"כן, עוד, עוד קצת" – הג'ינג'ית מטורפת הזאת קבר צרחה מהנאה.

אני בעצמי קבר הייתי על הקצה. עוד שניה והכל התפוצץ מול העיניים שלי. אורגזמה כזאת חזקה לא הייתה לי בחיים.

Tags: