אני נערת ליווי

אסקורט בישראל , נערות יצאניות , נערות ליווי באילת , סקס

אני נערת ליווי

אני נערת ליווי, כן כן. על תהיו מופתעים. והסיפור הזה הוא אמיתי לגמרי. אני מאוד חדשה בתחום, רק חמש חודשים ואני לא נערת ליווי יוקרתית באילת, רק בחורה רגילה שנותנת את השירותים שלי לגברים רגילים. ביניהם אין יותר מידי אנשים שלוקחים אותי ליותר משעה. לפחות אני לא עומדת בצומת, יש לי חדר בבית מלון. באותו החדר אני נותנת את השירותים שלי. לפעמים יש כאלה שמזמינים אותי ללילה שלם. יש גברים ממש כיפים שאיתם אני אפילו נהנית ויש גם את האחרים….ועליהם אני הולכת לספר.

הלילה רק התחיל,לקוח ראשון שלי. הוא לבוש טוב, הוא יודע את המחיר. מוריד את הכסף על השולחן ומתפשט. הוא שמן, עם בטן ענקית, יותר נמוך ממני. אני ישר מרגישה ריח של גוף שמזמן לא ראה מקלחת. לא הצלחתי להתאפק, הצעתי לו ללכת למקלחת. הוא הביט בי עם זלזול, אבל הלך.

אחרי המקלחת הוא נשכב על המיטה. אני בחיים לא מוצצת בלי קונדום. אני בחורה מאוד נקיה ואני בטוח לא רוצה לקבל איזה מחלה. זין קטן ושעיר, אני אוהבת גברים שהכל מגולח שם, למצוץ זין נקי כזה זה באמת כיף. אין שיערות שנכנסות לתוך האף שלך.

אני מנסה להלביש עליו קונדום, הוא שוב פעם לא מרוצה – "הוא לא עומד עדיין, תעשי ככה". אני מסבירה לו ש נערות ליווי בתמונות אמיתיות בלי קונדום אני יכולה לעשות לו ביד. כמובן שהוא לא מרוצה מזה, אני מנסה להישאר רגועה. מלבישה את הקונדום, מזיזה את השעירות לצד ולוקחת את הזין שלו לתוך הפה. אני מעבירה עם הלשון לכל האורך ואז מרגישה את יד שלו על הראש. הוא מנסה להחזיק אותי למטה, אני מנסה להרים את הראש, אבל הוא יותר חזק. אני ממשיכה ככה, די מהר הצוואר שלי מתחיל לכאוב. אני בכוח דוחפת את הראש למלה, טוב שהזין שלו כבר עומד.

אני מציעה לו לעבור לסקס, אני שואלת אותו איזה תנוחה הוא מעדיף. בתשובה הוא זורק אותי על הבטון, מושך אליו ופורש את הרגליים שלי. אני לא נותנת בתחת, זה לא כף לי, ישר אומרת לו את זה. הוא מציעה לי לשלם יותר, אני עדיין מסרבת. הוא שואל אותי שנית, כי הוא חושב שאני לו שמעתי. אני מסתובבת על הגב כדי להגיד לו שוב פעם שאני לו רוצה. הוא תופס את הרגליים שלי ומרים אותם על הכתפיים שלו ואז נשכב עלי. הוא כבד וקשה לי לנשום ככה. עכשיו בנוסף לכאבים בצוואר יש לי כאבי גב. הוא לא שילם על הזמן, הוא שילם על פעם אחד. אני כבר מחכה עד שזה יסתיים, זה לא כיף בכלל אבל הכסף מול העיניים שלי. סוף סוף הוא גומר. מורידה את הקונדום, זורקת לפח ומנקה את הזין שלו עם מגבון. שולחת אותו החוצה ובריצה למקלחת להתכונן לקוח חדש.

Tags: