אני ,חברה שלי ושש גברים

נערות ליווי באילת , סיפור ארוטי , סקס

אני ,חברה שלי ושש גברים


פעם חברה שלי הזמינה אותי למסיבה אצלה בבית, ההורים שלה נסעו לסופ"ש והדירה הייתה פנויה. היא הזמינה אותי וכמה גברים. "זה יהיה סופ"ש פרועה" ככה היא אמר לי. כמובן התלבשתי בצורה הכי סקסית שיכולתי עם סריטגים וגרביונים שחורים. ידעתי במה זה יגמר ולא הייתי נגד כי הייתי פנויה באותו זמן וממש לא הייתי מתנגדת לסקס טוב.

חברה שלי פתחה את הדלת, היא די שמחה שלא הברזתי לה והגעתי. היא הכירה אותי עם החברים שלה. סך הכל היו 6 גברים,זה היה די מפחיד, אבל היא הרגיעה אותי שהם בחורים טובים ולא יזיקו. התיישבנו לשתות , לדבר ולהכיר יותר מקרוב. אני לא זוכרת את השמות של הבחורים,אבל זה גם לא משנה. אחרי כמה זמן ראיתי שחברה שלי מתנשקת עם אחד מהם ובחור נוסף כבר הכניס את היד שלו. אחרי רגע היא כמה ואמרה שהיא הולכת למטבח להכין קפה. שלושה בחורים הצטרפו אליה "לעזור לה". נשארתי עם שלושה נוספים, שתינו עוד קצת, האלכוהול כבר שחרר אותי. התחלתי להתנשק עם אחד מהם ומישהו נוסף התיישב לידינו והתחיל לגעת בגוף שלי. עצרתי אותם והלכתי לשירותים.

כאשר חזרתי הסתכלתי בחדר השני. חברה שלי כבר הזדיינה עם הבחורים שהלכו איתה. היא עמדה על ארבע ומצצה לאחד מהם, אוננה עם היד לבחור נוסף והשלישי זיין אותה מאחורה. זה די חירמן אותי ומהירתי לחזור. כשנכנסתי לחדר הם דיברו על משהו ,התקרבתי והתחלתי לנשק אותם אחד אחד. הם נגעו במקומות שונים, ליטפו את הגוף שלי, לא היה אכפת לי מי עושה מה, פשוט נהנתי מהמצב. הם הפשיטו אותי והשכיבו על הספה, שניים התחילו למצוץ את הפטמות שלי ושלישי ירד לכוס שלי. זאת הייתה הרגשה מעולה הוא ידע מה הוא עושה. התחרמני בצורה מטורפת. קמתי והתחלתי למצוץ להם בתורות. אחד מהם לא החזיק מעמד וגמר לי על הפנים, ליקקתי את כל הזרע מהזין שלו. כל הפנים שלי היו מלאים בזרע, מה שלא הפריע לנו להמשיך. אחד מהם נישכב על הספה והתיישבתי על הזין שלו ,שלישי הכניס לי את הזין לתוך הפה.

רכבתי כל כך חזק על הזין שכבר אחרי כמה דקות הרגשתי שהוא גומר לתוכי, הרגשתי את הזרם של הזרע שלו וזה גרם לי להגיע עד לאורגזמה שלי. לא הספקתי להירגע והשלישי התחיל לגמור לי בתוך הפה.

זה היה מפגש אינטימי מדהים, המשכנו עם הזיונים כמעט כל הלילה, לא היה לי בחיים כל כך הרבה סקס ובחיים לא קיבלתי כל כך הרבה זרע לכל החורים שלי. את החוויה הזאת אני לא ישכח עוד הרבה זמן, זה בטוח.

Tags: